Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

Szkolenia i doradztwo

OŚRODEK DORADZTWA I SZKOLEŃ (ODS)

slide-01

OŚRODEK DORADZTWA I SZKOLEŃ (ODS)

Zadaniem Ośrodka jest upowszechnianie wiedzy poprzez organizowanie szkoleń, kursów i seminariów (szkolenia otwarte i szkolenia zamknięte). Ośrodek jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji Starosty Powiatu Biłgorajskiego oraz posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie. Oferuje szkolenia dla firm i osób indywidualnych m. in. w zakresie: zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, rachunkowości i finansów, zarządzania, prawa i marketingu, technik sprzedaży, pozyskiwania funduszy unijnych, pomocy społecznej, obsługi kas fiskalnych, urządzeń biurowych, programów komputerowych, kompetencji i umiejętności społecznych, nauki języków obcych, BHP i prawa pracy, inne, w zależności od potrzeb klientów.

ODS dysponuje:

  • 3 salami szkoleniowymi o powierzchniach 40m2, 35m2,15m2 (w tym 1 na parterze do obsługi osób niepełnosprawnych),
  • 1 pracownią komputerową o powierzchni 40m2 licząca 18 stacji roboczych wyposażonych w licencjonowane oprogramowanie niezbędne do przeprowadzenia szkoleń. Wszystkie komputery posiadają stałe połączenie z Internetem o wysokiej przepustowości oraz mają połączenie do kserokopiarki pełniącej rolę drukarki i skanera. Sala klimatyzowana.

Sale szkoleniowe wyposażone są w stoliki, wygodne krzesła, tablice sucho ścieralne, flipchart, rzutniki multimedialne przysufitowe i ekrany elektryczne, bezprzewodowy dostęp do Internetu, dostęp do drukarki, skanera i kopiarki. Do dyspozycji prowadzących szkolenia posiadamy kamerę, cyfrowy aparat fotograficzny, notebook, projektor multimedialny i ekran przenośny.
Ponadto do dyspozycji uczestników szkoleń posiadamy:

  • biblioteczkę językową i z literaturą fachową szczególnie z zakresu przedsiebiorczości,
  • aneks kuchenny,
  • łazienka.

Wszystkie pomieszczenia spełniają wymagania w zakresie bhp i p. poż.

Informacje:
Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.  - OŚRODEK DORADZTWA I SZKOLEŃ
ul. Kościuszki 65 23-400 Biłgoraj
tel.
+48 501 469 025 ;  tel/fax 84 686 53 93

e-mail:biuro@barr.org.pl
czynne 8:00 - 16:00 pon. - piąt.