Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

Filmy promocyjne - kategoria "Produkt / Usługa"

Black Red White S.A.

ul. Krzeszowska 63; 23 - 400 Biłgoraj

www.brw.pl

 

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem sprzedaży. Oferta marki obecna jest w Polsce i na 40 rynkach zagranicznych. Firma istnieje już od ponad 25 lat i oferuje najbardziej rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz dostępną na rynku: wysokiej jakości meble pokojowe, stoły i krzesła, meble tapicerowane, szafy, materace, a także meble kuchenne w postaci funkcjonalnych modułów oraz kuchni wykonywanych na wymiar. W asortymencie firmy można znaleźć meble inspirowane najnowszymi trendami w designie. Produkty Black Red White wyróżnia piękna stylistyka, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

obejrzyj film

 

Bucior Józef Firma Usługowo – Produkcyjno – Handlowa „TARBEX”

ul. Przedmieście Błonie 40; 23 - 420 Tarnogród

 

Firma Usługowo – Produkcyjno – Handlowa „TARBEX” Józef Bucior świadczy kompleksowe usługi brukarskie a wszystkie prace są wykonywane przy wsparciu betonu produkowanego we własnej betoniarni. Firma jest wykonawcą szeregu inwestycji takich jak boiska sportowe, drogi wewnętrzne, place zabaw a obecnie realizuje budowę biłgorajskiego targowiska. O wysokiej jakości wykonywanych usług świadczą takie realizacje firmy jak inwestycje wykonywane dla PSB Mrówka, Model Opakowania Sp. z o.o., AMBRA S.A. czy poszczególnych samorządów. Firma  Usługowo – Produkcyjno – Handlowa „TARBEX” otrzymuje od zleceniodawców szereg referencji potwierdzających wysoki poziom wykonywanych usług. 

obejrzyj film

 

Mała Gastronomia – Zapiekanki Jan Pyznarski Krzysztof Halicki Spółka Jawna

ul. Bohaterów Monte Cassino 14; 23 - 400 Biłgoraj

Mała Gastronomia – Zapiekanki Jan Pyznarski Krzysztof Halicki Spółka Jawna to firma oferująca słynne biłgorajskie zapiekanki. Produkuje je już od 1985 roku, a ich receptura i skład od lat są niezmienione, co daje gwarancje, że biłgorajskie zapiekanki są zawsze na tym samym, wysokim poziomie. Zapiekanki ze względu na unikalny smak i jakość produktów z których są wykonywane szybko zyskały uznanie wśród mieszkańców Biłgoraja i okolic. Z upływem czasu zapiekanki biłgorajskie zyskały również rozgłos na niespotykaną skalę, a oferująca je firma otrzymuje dowody uznania nie tylko od mieszkańców powiatu biłgorajskiego, ale również województwa lubelskiego, całego kraju a nawet z zagranicy.

obejrzyj film