Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

Filmy promocyjne - kategoria "Firma"

BK SIATMET Bogdan Koper

Sól 526; 23 - 400 Biłgoraj

www.siatmet.com.pl

 

BK SIATMET to rodzinne przedsiębiorstwo działające na rynku od 1986 roku. Początkowa działalność firmy obejmowała wyroby z drewna. Następnie przedsiębiorstwo zaczęło wykonywać siatki ogrodzeniowe, wyroby z drutu w tym zbrojenia do betonu a nawet posiadało własny tabor i świadczyło międzynarodowe usługi transportowe. Przez lata swojej działalności wyroby oferowane przez BK SIATMET były dystrybuowane nie tylko w kraju ale również na rynki Rosji, Łotwy, Słowacji i Litwy. Obecnie firma zajmuje się produkcją drutu ocynkowanego, powlekanego PCV, miękkiego żarzonego, czarnego półtwardego, siatki zbrojeniowej zgrzewanej, siatki ogrodzeniowej,  zbrojeniami rozproszonymi do betonu, panelami ogrodzeniowymi ocynkowanymi i lakierowanymi proszkowo. Przedsiębiorstwo posiada między innymi ciągarnie drutu, piece do wyżarzania drutu oraz kilkanaście zestawów zgrzewarek automatycznych do siatek z drutu. BK SIATMET należy do Wschodniego Klastra Obróbki Metali i jest jednym z największych producentów zbrojeń do betonu w Polsce. Pan Bogdan Koper stale inwestuje w rozwój firmy pozyskując do tego środki unijne. Obecnie realizuje projekt rozwojowy z dofinansowaniem na ponad 2 mln. złotych.

obejrzyj film

 

AGROBUD Józef Grzyb

Łukowa 62; 23 - 412 Łukowa

www.agrobudlukowa.pl

 

Firma AGROBUD została założona w 1990 roku przez Józefa Grzyba. Pierwszą działalnością firmy AGROBUD był handel materiałami budowlanymi i nawozami mineralnymi. W kolejnych latach firma rozpoczęła skup tytoniu i sprzedaż do światowych koncernów tytoniowych. Obecnie firma AGROBUD posiada również własny tabor i prowadzi transport międzynarodowy oraz posiada sieć sklepów spożywczych Delikatesy Centrum na terenie gminy Łukowa. Pan Józef Grzyb jest także prezesem Łukowskiego Zrzeszenia Plantatorów Tytoniu. Kierowana przez niego firma AGROBUD uczestniczy w targach maszynowych i tytoniowych m.in. w  Krakowie, Kielcach, Frankfurcie, Sofii, Cantonie w Chinach i Dubaju. Zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem sprzedaży polskiego tytoniu a współpracuje z krajami Unii Europejskiej, Azji czy Afryki Południowej.

obejrzyj film

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe "SIATPOL" Kazimierz Szcząchor

Majdan Stary 44B; 23 - 414 Majdan Stary

www.siatpol.pl

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe SIATPOL Kazimierz Szcząchor powstało w 1982 roku. Firma specjalizuje się w produkcji szerokiego asortymentu wyrobów z drutu wykorzystywanych zarówno na masową skalę w przemyśle jak i przez odbiorców prywatnych w gospodarstwach indywidualnych. Firma SIATPOL posiada setki kontrahentów w kraju i za granicą i jest liderem rynku w południowo – wschodniej Polsce. Posiada w pełni wyposażony zakład produkcyjny z maszynami pozwalającymi na automatyczną produkcję siatki hodowlanej i ogrodzeniowej, urządzeniami do ciągnięcia drutu i wytwarzania włókien do betonu, nowoczesną zgrzewarkę oraz linię do malowania proszkowego. Ponadto przedsiębiorstwo dysponuje taborem pozwalającym dostarczyć zamówiony towar bezpośrednio do miejsca jego przeznaczenia. Obecnie firma posiada dwie lokalizacje z liniami produkcyjnymi.  

obejrzyj film