Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

Filmy promocyjne - kategoria "Ambasador Ziemi Biłgorajskiej"

Zakład Mięsny Wasąg Spółka Jawna

Hedwiżyn 118; 23 - 400 Biłgoraj

www.wasag.pl

 

Zakład Mięsny Wasąg to firma rodzinna działająca na rynku wędliniarskim już od lat 90 – tych a jej założycielem był Pan Andrzej Wasąg. Firma oferuje wysokojakościowe mięso i wędliny w tym certyfikowane wędliny ekologiczne. Zakład Mięsny Wasąg usytuowany jest wśród lasów z dala od miasta i zwartej zabudowy. Posiada również własne ujęcie wody. Wszystko to pozytywnie wpływa na jakość wykonywanych produktów zwłaszcza tych opatrzonych certyfikatem EKO. Firma posiada sieć sklepów w powiecie biłgorajskim, województwie lubelskim i całym kraju  w tym w miastach: Biłgoraj, Zamość, Tarnogród, Janów Lubelski, Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław i wielu innych. Ponadto swoje produkty sprzedaje na bazarach ekologicznych oraz w internetowym sklepie, przez co dociera do klientów poza granicami kraju. Wyroby i marka Zakładu Mięsnego Wasąg promują region biłgorajski i roztoczański na szeroką skalę.

obejrzyj film

 

Genesis Stomatologia i medycyna Janusz Goch

ul. Zamojska 51; 23 - 400 Biłgoraj

www.genesismed.pl

 

Firma „Genesis Stomatologia i medycyna” została założona przez dr n.med. Janusza Gocha w latach dziewięćdziesiątych. Obecnie posiada dziewięć gabinetów stomatologicznych w dwóch placówkach: w Biłgoraju i Janowie Lubelskim oraz specjalistyczny oddział chirurgii jednego dnia wraz  z salą operacyjną i salami chorych. Podstawową działalnością firmy jest stomatologia, w tym implantologia, chirurgia stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, periodontologia, endodoncja, stomatologia zachowawcza i dziecięca. Pozostałe działy medycyny to ortopedia, urologia, neurochirurgia i chirurgia ogólna. Genesis współpracuje z ośrodkami medycznymi i naukowymi na całym świecie, m.in. z Straumann Instytut i Uniwersytetem w Bernie. Dysponując zapleczem medycznym o najwyższej jakości Genesis zostało włączone do międzynarodowego programu „Clinic of Exelence” jako jedna z dwudziestu klinik na świecie, co sytuuje biłgorajską placówkę obok podmiotów z takich miast jak Tokio, Nowy York, Londyn czy Pekin.

obejrzyj film

 

Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja Czarna

Gliny 7; 23 - 415 Księżpol

www.agroturystyka-alicja.pl

 

Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja Czarna to jedyne w powiecie przedsiębiorstwo posiadające stosowne zezwolenia na produkcję i sprzedaż nalewek regionalnych, w tym żurawinówki biłgorajskiej wpisanej na Listę Produktów Tradycyjnych. Swoje produkty przedsiębiorstwo promuje na targach, wydarzeniach turystycznych oraz  misjach gospodarczych dzięki czemu zawędrowały one nie tylko w różne zakątki Polski ale także  do Niemiec, Francji, Holandii, Kanady, Włoch, Wielkiej Brytanii, Belgii, Szwecji, Hiszpanii oraz Stanów Zjednoczonych. Żurawinówka biłgorajska to pożądany produkt zakupywany przez osoby odwiedzające te strony jako prezent oraz produkt lokalny, przez co jest utożsamiana z regionem biłgorajskim i stanowi doskonałą promocję Ziemi Biłgorajskiej. Ponadto Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja Czarna to renomowany kompleks agroturystyczny oferujący miejsca noclegowe, możliwość organizacji imprez okolicznościowych, integracyjnych i tematycznych oraz doskonałą kuchnię.

obejrzyj film