Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

Filmy promocyjne - kategoria "Młoda Firma"

NIKO TRANS Sp. z o.o.

ul. Krzeszowska 3; 23 - 400 Biłgoraj

 

Firma NIKO TRANS Sp. z o.o. to firma transportowa wykonująca przewóz towarów o masie całkowitej 3,5 tony. Została założona w czerwcu 2017 roku. Zakupiony wtedy został pierwszy samochód i firma zatrudniła pierwszego pracownika. Firma zajmuje się transportem towarów na terenie Polski i Unii Europejskiej do takich krajów jak: Niemcy, Francja, Belgia, Holandia a do niedawna również Wielka Brytania. Firma NIKO TRANS stale rozwija się i w chwili obecnej posiada już 4 samochody dostawcze i zatrudnia 4 pracowników.

obejrzyj film

 

AV Media Marcin Dzido

ul. Krzeszowska 68F; 23 - 400 Biłgoraj

www.anotherview.pl

 

Firma AV Media Marcin Dzido działa pod dwiema markami Another View Studio i Another View Weddings. Zajmuje się produkcją filmów reklamowych, ślubnych oraz marketingiem w mediach społecznościowych. Przygoda z filmem twórców firmy AV Media rozpoczęła się w Tajlandii podczas realizacji pierwszego komercyjnego projektu na potrzeby konferencji Biznes Ponad Granicami. Od początku 2018 roku rozpoczęła się prężna działalność firmy na rynku południowo – wschodniej Polski.

obejrzyj film

 

SARZYŃSKI MEBLE Mariusz Sarzyński

Majdan Stary 137; 23 - 414 Majdan Stary

 

Sarzyński Meble to firma oferująca produkcję mebli na wymiar i działająca na rynku lokalnym już od kilku miesięcy. Firma swoją ofertę dostosowuje do możliwości finansowych klienta, jednak zawsze wykazuje się należytą starannością wykonania oraz wysoką jakością produktu i usługi. Dzięki temu zyskuje uznanie na biłgorajskim rynku, poszerza grono klientów i buduje swoją markę. Pan Marcin Sarzyński inwestuje w rozwój firmy pod względem technicznym i infrastruktury. Wybudowany i wyposażony warsztat przystosowany jest zarówno do produkcji mebli pod wymiar, jak również sprzedaży mebli gotowych. W planach jest rozbudowa firmy oraz zatrudnienie pracowników.  Planowane jest także uruchomienie sklepu  internetowego z ofertą sprzedaży gotowych mebli. 

obejrzyj film