Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

Bezpłatny program szkoleniowo - doradczy dla firm w zakresie dostępności

Polskie Forum Biznesu zaprasza przedsiębiorstwa do udziału w bezpłatnym programie szkoleniowo - doradczym i uzyskania tytułu "Lidera Dostępności"

31
maja
informacja o projekcie12

W czerwcu 2022 roku planowana jest implementacja do polskiego prawodawstwa Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/882 z dnia 17 kwietnia 2019 r. w sprawie wymogów dostępności produktów i usług.

Możesz otrzymać bezpłatne wsparcie w celu w przygotowania Twojej firmy do wdrożenia przepisów dotyczących procedur dostępności, a dokładnie:

Bezpłatne wsparcie doradcze personelu zarządzającego i pracowników działu marketingu:

  1. Wsparcie w przygotowaniu dokumentu strategicznego przedsiębiorstwa w obszarze dostępności
  2. Zaprojektowanie nowych produktów i usług skierowanych do osób starszych i osób ze specjalnymi potrzebami
  3. Przygotowanie strategii marketingowej przedsiębiorstwa w oparciu o zaprojektowane produkty i usługi dostosowane do osób ze szczególnymi potrzebami

Bezpłatne przeszkolenie pracowników w zakresie dostosowania świadczonych usług do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami:

Wsparcie promocyjne i marketingowe

  1. Przedsiębiorstwa które oddelegują pracowników do projekty uzyskują tytuł „Lidera Dostępności” nadawany przez Polskie Forum Biznesu -ogólnopolską organizację pracodawców
  2. Zyskują również wsparcie promocyjne i marketingowe w zakresie promowania społecznej odpowiedzialności biznesu w kontekście dostosowania produktów i usług do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami.

Polskie Forum Biznesu zaprasza wszystkich chętnych do kontaktu:
Karol Kaczmarski
tel. 534 234 201
e-mail: karol-kaczmarski@pfb-zp.pl