Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

Misje gospodarcze i targi branżowe dla firm z Lubelszczyzny

7
sierpnia
architecture-1489684_1280

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie informuje, że na portalu gospodarczym Województwa Lubelskiego https://gospodarka.lubelskie.pl/pl/ zamieścił informację o naborze przedsiębiorców z województwa lubelskiego do udziału w dwóch wydarzeniach:

  1. Misji gospodarczej połączonej z udziałem w 55. Międzynarodowych Targach Wielobranżowych w Celje (Słowenia), w terminie 12-17.09.2023 r. - https://bit.ly/3DD9fPR
  2. Wyjeździe związanym z promocją MŚP z województwa lubelskiego podczas wydarzenia „Polska Noc w Brukseli”, w terminie 28.09-1.10.2023 r. - https://bit.ly/3OFdi4y

Termin nadsyłania zgłoszeń: 16.08.2023 r. 

Ogłoszenie o naborze skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa) prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego, tj. posiadających minimum od 6 miesięcy (na dzień złożenia wniosku) siedzibę lub co najmniej oddział na terenie województwa lubelskiego.

Celem udziału przedsiębiorców w powyższych wydarzeniach jest prezentacja potencjału Województwa Lubelskiego w ramach kluczowych i perspektywicznych sektorów gospodarki regionu oraz pomoc przedsiębiorcom w wejściu na nowe rynki zagraniczne poprzez umożliwienie im nawiązania kontaktów handlowych z partnerami zagranicznymi, a także:

  • promocja przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych,
  • udział w rozmowach B2B z zagranicznymi partnerami,
  • prezentacja potencjału przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje wraz z wymaganą dokumentacją znajdują się na stronie www.gospodarka.lubelskie.pl

Wyjazdy realizowane są w ramach Projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego III” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. 
 
W przypadku pytań Urząd prosi o kontakt:
Departament Gospodarki
Oddział Biznes Lubelskie
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie
tel. 81/ 537 16 51; 81/ 478 14 69, 
email: gospodarka@lubelskie.pl; przedsiebiorcy@lubelskie.pl

 

Obraz Stefan Schweihofer z Pixabay