Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

Wynajem sal

P1030095

Ośrodek Doradztwa i Szkoleń Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalengo S.A. oferuje wynajem sal szkoleniowych oraz pracowni komputerowej:

  • sale szkoleniowe o pow. 40 m2 i 35 m2 dla grup szkoleniowych do 30 osób a w ustawieniu kinowych do 40 osób (zlokalizowane na I piętrze),
  • sala szkoleniowa o pow. 15 m2  dla grupy szkoleniowej do 12 osób (zlokalizowana na parterze, z możliwością obsługi osób niepełnosprawnych ruchowo),
  • pracownia komputerowa o powierzchni 40 m2  licząca 18 stanowisk komputerowych wyposażonych w licencjonowane oprogramowanie niezbędne do przeprowadzenia szkoleń. Wszystkie komputery posiadają stałe połączenie z internetem (światłowód). Istnieje możliwość skorzystania z kserokopiarki pełniącej rolę drukarki i skanera. Sala klimatyzowana.

 

Sale szkoleniowe wyposażone są w stoliki, wygodne krzesła, tablice sucho ścieralne, flipchart, rzutniki multimedialne przysufitowe i ekrany elektryczne, bezprzewodowy dostęp do Internetu, dostęp do drukarki, skanera i kopiarki. Do dyspozycji prowadzących szkolenia posiadamy kamerę, aparat fotograficzny cyfrowy, notebook, projektor multimedialny i ekran przenośny.

Ponadto do dyspozycji uczestników szkoleń posiadamy:

  • biblioteczkę językową i z literaturą fachową szczególnie z zakresu przedsiebiorczości,
  • aneks kuchenny,
  • łazienka.

Wszystkie pomieszczenia spełniają wymagania w zakresie bhp i p. poż.

Istnieje możliwość zapewnienia grupom szkoleniowym cateringu i wyżywienia.

Możliwość negocjacji cen.